Dr. Veaceslav Stavila poate stabili cine au fost stramosii Dvs. din ultimii 300 de ani
03 Dec 2012 Preselecţii pentru filmările din 22 decembrie 2012 (ora 11,30)

Concurenţi selectaţi pentru emisunea nr. 17 (filmări la 22 decembrie 2012, începând cu ora 11,30)

Nr. Nume/Prenume Instituţia de învăţ.
1. Nina Cepraga Şoldăneşti / A. Mateevici clasa IX – Z
2. Oxana Morari Ştefan Vodă / Ştefan Voda clasa XII – B
3. Glavcev Carolina Chişinău / Liceul “Blaga L.” clasa IX – A
4. Irina Temciuc Anenii Noi / M. Eminescu clasa IX – B
5. Olesea Plamadeala Puhăceni, Anenii Noi, / L.T. Olimp clasa XII – A
6. Mezentev Cazimir Puhăceni, Anenii Noi, / L.T. Olimp clasa IX – B
7. Cristina Plamadeala Puhăceni, Anenii Noi, / L.T. Olimp clasa XII – A
8. CRISTIAN BOGOLEAN Răscăieţi, Ştefan Vodă / Şcoala Medie clasa VI – B
9. Mocanu Crina Ialoveni / L.T. “Petre Stefanuca” clasa X – R
10 Marinela Mirzac Chişinău / Liceul “Stefan cel Mare” clasa VIII – B
11. Denis Vlas Puhăceni, Anenii Noi, / L.T. Olimp clasa IX – B
12. Guiban Dumitrita Buşila, Ungheni / GImnaziul Mihail Savciuc clasa VI – A
13. cheptene ion Străşeni / Gimnaziul M. Viteazu clasa X – C
14. Revenco Alina Soroca / Gimnaziu clasa IX – A
15. STÎNĂ DOINA Cimislia / Hyperion clasa XI – A
16. Nicoleta Pancu Ungheni / M. Eminescu clasa X – T

xxx

Concurenţi selectaţi pentru emisunea nr. 18 (filmări la 22 decembrie 2012, începând cu ora 11,30)

Nr. Nume/Prenume Instituţia de învăţ.
1. Negru Iulian Chişinău / Liceul “Dadiani N.” clasa XI – A
2. Nicolai Romanov Tiraspol / L. Blaga clasa XI – R
3. Coretchi Andrei Căuşeni / M. Eminescu clasa X – C
4. Morari Tudor Puhăceni, Anenii Noi, / L.T. Olimp clasa X – A
5. Botnarevschi Nicolae Chişinău / Colegiu Politehnic clasa X – B
6. Vadim Pîslari Anenii Noi/Varnita / L.T. Varnita clasa VIII – A
7. Ion Rudoi Tiraspol / L. Blaga clasa X – U
8. Ostap Felicia Chişinău / Liceul “Haret S.” clasa VIII – B
9. Ion Ciobanu Nisporeni, Sendreni / Gimnaziul nr. 2 clasa IX – A
10. Arpente Maxim Tiraspol / L. Blaga clasa X – U
11. cotiujanu nelu Teleneşti / Gimnaziul M. Eminescu clasa VII – C
12. Pojar Mihai Puhaceni, Anenii Noi / L.T. Olimp clasa IX – B
13. vadim rindunica Căuşeni / M. Eminescu clasa X – C
14. Osadcenco Denis Tiraspol / L. Blaga clasa X – U
15. Rosior Cristina Tiraspol / L. Blaga clasa X – U

Listă suplimentară:

Nr. Nume/Prenume Instituţia de învăţ.
1. Oxana Morari Ştefan Vodă / Ştefan Voda clasa XII – B
2. Irina Temciuc Anenii Noi / M. Eminescu clasa IX – B
3. Victor Malairau Anenii-Noi, Geamana / Gimnaziul clasa VIII – A
4. spatari Lilia Puhaceni, Anenii Noi / L.T. Olimp clasa VIII – B
5. nicolae cascaval Teleneşti / Gimnaziul M. Eminescu clasa VI – A
6. Valerio Rosca Chişinău / Liceul “Ginta Latină” clasa VII – A
7. DOINA STÎNĂ Cimislia / Hyperion clasa XI – A
8. Crina Mocanu Ialoveni / L.T. “Petre Stefanuca” clasa X – R
9. Nina Cepraga Şoldăneşti / A. Mateevici clasa IX – Z
10. Inga Mocanu Ialoveni / L.T. “Petre Stefanuca” clasa VIII – B
11. Tatiana-Andreea Tabaranu Făleşti / M. Eminescu clasa X – C
12. Nistor Mihai Călăraşi / M. Sadoveanu clasa IX – B

xxx

Elevii nominalizaţi sunt rugaţi să confirme prezenţa la emisiune simultan

la email-ul veacstavila@nistru-prut.info şi prin SMS – la numărul de telefon 0 690 76444

2 Raspunsuri

  1. 1
    ionut 

    vreau sa vin

  2. eu ma numesk popa iuliana si sint eleva in clasa 5a si am 11ani si doresk sama inskriu la Țara Istoriei

Lasa un Comentariu » Autentificare